Domy nad Zalewem Zegrzyńskim

Odnajdź spokój...
Poznaj Nasze Domy

Gdzie, jak nie nad Zalewem?

Domy nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce w którym łatwo się zakochać. Okolica, która każdego dnia zaprasza Cię do obcowania z naturą, gwarantuje relaks i spokój, ale jednocześnie nie odcina Cię od centrum miasta, gdzie możesz zrobić zakupy, pójść do kina czy restauracji.W związku z tym wszystko co potrzebne, możemy odnaleźć na miejscu.

Wybierz miejsce, gdzie popołudniem spokojnie otworzysz okno, bez stresu, że wpuścisz do domu nie tylko hałas zatłoczonych ulic i osiedli, ale i mocno zanieczyszczone powietrze. 

To dlatego właśnie tutaj, wśród zapewniających prywatność i niesamowicie czyste powietrze sosen, znaleźliśmy cudowne miejsce również na Twój dom.”

Nowe Domy zaplanowane od podstaw.

Domy na Osiedlu Panorama to kompleks ciekawie zaplanowanych budynków w zabudowie bliźniaczej.

Na dwóch kondygnacjach znajdziesz odpowiednio dużo przestrzeni dla siebie i bliskich Ci osób. Dbamy o najdrobniejsze detale, tak by nasze domy nawet po wielu latach wciąż zachwycały funkcjonalnością i nowoczesnością.

Ważne jest dla nas, by odpowiedni klimat domów nad Zalewem Zegrzyńskim tworzyła nie tylko okolica, w której budujemy domy, ale również wnętrze każdego budynku.

Domy w Serocku są blisko natury, ale i blisko newralgicznych punktów miasta. Dobra lokalizacja zapewnia łatwy dojazd nie tylko do centrum Serocka, ale i do samej Warszawy.