Domy nad
Zalewem Zegrzyńskim

Domy nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce w którym łatwo się zakochać. Okolica, która każdego dnia zaprasza Cię do obcowania z naturą, gwarantuje relaks i spokój, ale jednocześnie nie odcina Cię od centrum miasta, gdzie możesz zrobić zakupy, pójść do kina czy restauracji.W związku z tym wszystko co potrzebne, możemy odnaleźć na miejscu.

Wybierz miejsce, gdzie popołudniem spokojnie otworzysz okno, bez stresu, że wpuścisz do domu nie tylko hałas zatłoczonych ulic i osiedli, ale i mocno zanieczyszczone powietrze. Przyjedź na miejsce, aby poznać walory inwestycji.
Domy w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim to inwestycja w ciszę, spokój i błogi relaks.

Domy nad Zalewem Zegrzyńskim

To dlatego właśnie tutaj, wśród zapewniających prywatność i niesamowicie czyste powietrze sosen, znaleźliśmy cudowne miejsce również na Twój dom.”

.02

Domy nad Zalewem Zegrzyńskim
zaplanowane od podstaw.

Domy na Osiedlu Panorama to kompleks ciekawie zaplanowanych budynków w zabudowie bliźniaczej.

Na dwóch kondygnacjach znajdziesz odpowiednio dużo przestrzeni dla siebie i bliskich Ci osób. Dbamy o najdrobniejsze detale, tak by nasze domy nawet po wielu latach wciąż zachwycały funkcjonalnością i nowoczesnością.

Ważne jest dla nas, by odpowiedni klimat domów nad Zalewem Zegrzyńskim tworzyła nie tylko okolica, w której budujemy domy, ale również wnętrze każdego budynku.

Domy w Serocku są blisko natury, ale i blisko newralgicznych punktów miasta. Dobra lokalizacja zapewnia łatwy dojazd nie tylko do centrum Serocka, ale i do samej Warszawy.

Zamów rozmowę
lub
zadzwoń: 609 536 647

*Zamawiając rozmowę akceptujesz regulamin i politykę prywatności serwisu.

Domy w Serocku

Biuro Sprzedaży

ul. Kopernika 38 lok. 1-2 
05-091 Ząbki

Godziny pracy

Pon-Pt: 08:00 - 18:00 
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Kontakt

Zadzwoń do nas: +48 22 762 82 69 
Napisz do nas: biuro@dozbud.pl

All rights reseved 2019 ©. Stworzone przez GoldDeer Studio

Newsletter Dozbud

Lubić być pierwszy?

 

To do Ciebie w pierwszej kolejności wyślemy informacje o promocjach, nowych inwestycjach i postępach w realizacji domów i mieszkań.

You have Successfully Subscribed!

Zadzwoń +48 609 536 647