Dozbud Development

Budujemy przyszłość razem, od 30 lat!

Dozbud Development

Dozbud Development działa na rynku od ponad 30 lat. To czas, który pozwolił wypracować renomę na rynku i przełożył się na bogate doświadczenie, jak i trafne odczytywanie potrzeb naszych klientów.

Nasze inwestycje budowlane są treściwą odpowiedzią na pytanie – w jakim domu chciałbyś mieszkać i w jakim domu będziesz czuł się naprawdę dobrze i komfortowo.

Takie właśnie obiekty mieszkalne projektujemy. Takie, w których sami czulibyśmy się bardzo dobrze.

Wciąż udoskonalamy naszą ofertę, wykorzystując innowacyjne technologie, modernistyczne rozwiązania i czerpiąc wszystko, co najlepsze z zewnętrznych źródeł. Dzięki temu możemy pochwalić się:
– nowoczesną i obfitującą w praktyczne rozwiązania architekturą,
– profesjonalizmem, zwłaszcza w kwestii wykończenia wnętrz
– i funkcjonalnością całej infrastruktury.

Inwestycje budowlane są zawsze w atrakcyjnych lokalizacjach, jak np.
– Kordiana Apartamenty w dzielnicy Wawer,
– osiedle Panorama w Serocku,
– osiedle Góraszka.

Dozbud Development

.02

Nasza misja,
podstawą Dozbud Development

Wybudowaliśmy około 1000 mieszkań i domów, co przekłada się na ogromne zaufanie i pełne zadowolenie naszych klientów.

Permanentnie podnosimy standardy naszej firmy, pilnując nie tylko jakości oddawanych obiektów, ale i serwisu, który także musi spełniać oczekiwania klientów. Słuchamy uwag, jesteśmy otwarci na rozmowy, a wszystkie działania planujemy tak, by odebrali Państwo klucze do swojego wymarzonego domu czy mieszkania w umówionym terminie.

Oddajemy funkcjonalne, ciekawie zaprojektowane i dopasowane do współczesnych potrzeb nieruchomości. Nasze domy mają odznaczać się nie tylko ładnym wyglądem ale przede wszystkim pragmatyzmem i komfortem. Tego nie da się osiągnąć bez udanej współpracy z kientami.

Nasza misja: Opierając się na solidnych filarach – doświadczeniu, wiedzy i wyobraźni, tworzymy nowoczesne i funkcjonalne domy i mieszkania

Istotą prosperowania Dozbudu jest stworzenie solidnych fundamentów pod dom, do którego się chętnie wraca i w którym się chętnie przebywa.

.03

Zbigniew Zalewski

Przez te wszystkie lata nasza misja stała się jednocześnie celem i podstawą działania naszej firmy – tworzymy rozwiązania, które przekładają się na wysoki komfort mieszkalny. Wiemy jednak, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego budujemy z pasją, realizując marzenia i uwzględniając pomysły i potrzeby przyszłych mieszkańców. Cieszymy się, kiedy nasze wizje zbiegają się z wyobrażeniami przyszłych właścicieli. Nasze projekty i osiągnięcia są dowodem na to, że wytrwałą pracą można zbudować coś wartościowego. Dla mnie najważniejszą wartością jest zadowolenie klientów, ale nie tylko przy zakupie domu, również po latach, kiedy właściciele są wciąż pod wrażeniem naszych rozwiązań i propozycji.

Zbigniew Zalewski

Nasz trud, profesjonalizm i pragmatyzm jest nagradzany nie tylko opiniami zadowolonych klientów. Jesteśmy laureatami wielu nagród, m.in. w 2011 roku na Wielkiej Gali Przedsiębiorczości firma zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Mazowiecka Firma Roku, a w 2017 roku Dozbud otrzymał tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku. Fakt, iż doceniają nas inni, dodaje nam sił, by ciągle podnosić i usprawniać standardy mieszkalne na polskim rynku.

Zamów rozmowę
lub
zadzwoń: 609 536 647

*Zamawiając rozmowę akceptujesz regulamin i politykę prywatności serwisu.

Domy w Serocku

Biuro Sprzedaży

ul. Kopernika 38 lok. 1-2 
05-091 Ząbki

Godziny pracy

Pon-Pt: 08:00 - 18:00 
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Kontakt

Zadzwoń do nas: +48 22 762 82 69 
Napisz do nas: biuro@dozbud.pl

All rights reseved 2019 ©. Stworzone przez GoldDeer Studio

Newsletter Dozbud

Lubić być pierwszy?

 

To do Ciebie w pierwszej kolejności wyślemy informacje o promocjach, nowych inwestycjach i postępach w realizacji domów i mieszkań.

You have Successfully Subscribed!

Zadzwoń +48 609 536 647