Lokalizacja Osiedla Panorama

Serock, Powiat Legionowski
Poznaj Okolicę

(km) od Centrum Warszawy

(km) od Centrum Serocka

(m) od Zalewu Zegrzyńskiego

Poznaj najbliższą okolicę.

W bliskim otoczeniu Zalewu Zegrzyńskiego i rezerwatu przyrody Jadwisin stworzono przestrzeń dla osób, ceniących sobie ciszę i spokój.

Takie miejsce, w którym prosto od natury można czerpać wszystko, co najlepsze, nie tracąc przy tym kontaktu z miastem.

Nic dziwnego, że właśnie w przyjaznym otoczeniu drzew sosnowych, z dala od zatłoczonych miejsc, powstało urocze osiedle Panorama.

Osiedle to idealna opcja, by uciec od głośnej, zatłoczonej i przesiąkniętej spalinami Warszawy do zielonego, spokojnego Serocka.

Domy Serock

Mieszkaj w domu, nie rozstawaj się z Warszawą.

Serock to klimatyczna miejscowość, położona w powiecie legionowskim, nad Zalewem Zegrzyńskim. Choć miejscowość nie jest duża, to z roku na rok swym urokiem przyciąga wielu inwestorów. Serock to magiczne miejsce również dla turystów. Jednak nie tylko relaksujące spacery ścieżkami rezerwatu Jadwisin, odpoczynek na miejskiej plaży czy możliwość cumowania łódki w serockiej marinie podnosi atrakcyjność tego miasta. Jego nowoczesna i przyjazna infrastruktura zapewnia wiele udogodnień zarówno mieszkańcom jak i osobom odwiedzającym ten zakątek.

Domy nad zalewem mają więc swój niepowtarzalny klimat. Jeśli lubisz rozkoszować się śpiewem ptaków, czerpiesz przyjemność ze spaceru o zachodzie słońca nad jeziorem, a w sielskiej idylli czujesz się wyjątkowo dobrze, to osiedle Panorama jest dla Ciebie bardzo trafnym wyborem.

Nowocześnie urządzone osiedle ładnie komponuje się z malowniczą okolicą. Tutaj poczujesz się kameralnie i komfortowo.

Domy w mieście Serock to idealna alternatywa dla zabieganych i zestresowanych wielkomiejskim życiem osób. Węzeł komunikacyjny pomiędzy Warszawą a Serockiem pozwala bardzo dobrze łączyć życie zawodowe w Warszawie z prywatnym w Serocku.

W 30 minut dojedziesz do centrum stolicy. Własny samochód możesz zostawić w garażu, do Serocka dojedziesz także autobusem. W samym Serocku nie brakuje również placówek edukacyjnych czy sklepów.

Wyjątkowa okolica.

Jeśli wybierzesz się na zwiedzanie Serocka i odwiedzisz nowoczesne osiedle Panorama, to przekonasz się, że takich miejsc na ziemi jest naprawdę niewiele. Bliskość natury zapewni Ci relaks i odprężenie, zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Ochota na zakupy? Żaden problem!

Do centrum Serocka szybko dojedziesz, a od Warszawy dzieli Cię niecałe 40 km. W wakacje wystarczy krótki spacer, albo przejażdżka rowerem, by dotrzeć na jedną z plaż nad Zalewem Zegrzyńskim.

Może do tego odnajdziesz przyjemność z łowienia ryb i zbierania grzybów?

W Serocku znajdziesz do tego sposobność. A wieczorem ze znajomymi bądź w gronie najbliższych możesz uraczyć się tradycyjną kuchnią, w jednej z wielu restauracji.